Haber

Steam’de Content Warning adlı oyun ücretsiz oldu!

Son yıllarda dijital oyun mağazaları arasındaki rekabetin artmasıyla birlikte kullanıcıları çekmek için en iyi yöntemin ücretsiz oyun dağıtmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada Epic Games Store öne çıksa da Steam de boş durmuyor. Son olarak Steam’de henüz yeni çıkan oyun, kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Steam’de Content Warning adlı oyun ücretsiz oldu!

Oyun geliştiricileri, kendi yapımlarını tanıtma amacıyla bazen ücretsiz dağıtma kampanyası düzenleyebiliyor. Bu sayede oyuncular, oyunu bedelsiz şekilde kütüphaneye ekleyebiliyorlar. Bu durumda geliştirici ise oyununun oyuncu sayısını yükseltmiş oluyor.

Birden fazla kişi tarafından geliştirilen Content Warning, bugün piyasaya sürüldü. Normalde 4.49 dolara satılacak oyun, Steam’de ilk gününe özel ücretsiz hale getirildi. 2 Nisan saat 19.00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ömür boyu hesabınızda kalacağını belirtelim.

İlk Epic Games’e eklenmişti! Popüler oyun Steam’e geliyor

Grafikler ve oynanış açısından Lethal Company’ye benzeyen Content Warning, oyuncuların korku dolu çekimler yapıp SpookTube adlı bir platformua yüklemesi ve izlenme sayılarını artırmaya çalışması üzerine kurulu olan bir yapım. Video ne kadar korkunç olursa izlenme sayısı da o kadar fazla oluyor. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak eğlence dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Content Warning oyununa ücretsiz olarak sahip olabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

Adım 1:  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın.

Adım 2:  Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra “Content Warning Alın” başlıklı kısımdan “Hesaba Ekle” butonuna tıklayın.

Adım 3: İndirdikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Content Warning sistem gereksinimleri

GereksinimMinimumÖnerilen

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)Windows 11 (64-bit)İşlemci: Intel Core i5 2.5 GHzIntel Core i5 3.0 GHz veya AMD Ryzen 5RAM: 8 GB16 GBEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 ti veya AMD R9 380NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 470Depolama: 4 GB kullanılabilir alan6 GB kullanılabilir alanDirectX: Sürüm 11Sürüm 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu