Haber

Ege Üniversitesi ailesi bayram etti

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Ege Üniversitesi’nde bayramlaşma töreni düzenlendi. Ege Üniversitesi Rektörlüğü bahçesinde gerçekleştirilen programa Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, üniversite yönetimi, senato üyeleri, idari ve akademik personel katıldı.

Ege Üniversitesi mensuplarının Kurban Bayramı’nı kutlayan Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar diledi. Başarılı bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna geldiklerini belirten Rektör Prof. Dr. Budak, Ege Üniversitesi’nin ulusal ve uluslararası arenadaki başarı ivmesinin her geçen gün arttığını söyledi.

Rektör Prof. Tam akredite, öğrenci odaklı bir araştırma üniversitesi olarak 2022-2023 eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamladık. Cumhuriyetimizin 100. yılında, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başlamanın hazırlık ve heyecanı içindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ege Üniversitesi ailesinin ücretli çalışanları olmak üzere öğrencilerimizin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yuksekova-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu