Haber

Silivrispor’un Yeni Yönetim Kurulu Basın Mensuplarıyla Buluştu

silivri spor Nuri Çolakoğlu başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Nuri Çolakoğlu, “Kendi tesislerimizde hazırlanacağız. Kısmet olursa 18 Ağustos’ta Bolu’da 12 günlük bir kamp süreci yaşayacağız. Kamp sonrası güzellerle sezona Erbaa maçıyla başlayacağız.”

Silivrispor Kulübü’nün yeni yönetimi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı toplantı ile bir araya gelen Silivripsor yönetimi, yeni sezonda yapacakları faaliyetler hakkında basın mensuplarıyla bilgi paylaştı. Transferlerle ilgili bilgi veren Başkan Nuri Çolakoğlu, “Hazırlıklarımız tamamlandı. Kendi tesislerimizde hazırlanacağız. Kısmet olursa 18 Ağustos’ta Bolu’da 12 günlük bir kamp sürecimiz olacak. Kamp sonrası güzellerle Erbaa maçı ile sezon 2 dönem şampiyon olmayacağız dedik ama iddialı bir grup oluşturduk hızlı olacağız dedik bu iddialarla bir takım kurduk. zaman bire bir formda.Gelirse şampiyonluk sevinci yaşarız.Gelmezse Silivrispor emin ellerde yani herkes biliyor.Yaşasın kârsız Silivrispor sevdamız” diye konuştu.

“Çok mücadeleci ve mücadeleci bir grup oluşturduk”

Silivrispor basın sözcüsü Cemil Kızılkaya da, “Önemli olan spor, kardeşlik ve birlik olmaktır. Tüm Silivri halkının futbola olan ilgisi artacak, gençlerimizin futbola olan ilgisi artacak ve bununla ilgili çalışmalarımız var. Dönemde kadın ve çocuklardan sahamızda ücret alınmayacak.” Rekabetçi bir takım kuruyoruz. Umarım bu takım çok daha yüksek seviyeleri hak eder. Buradaki herkes içtenlikle, özveriyle sahiplendi. Başarının bu durumda geleceğine inanıyorum. İnşallah 3. ligde kalıcı bir takım oluruz. . – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu