Haber

Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak?

Samsunspor İstanbulspor’un ortasında oynanması planlanan maç 13. dakikada durdurularak başka bir güne ertelendi. Futbolseverlerin merakı ortasında maçın neden ertelendiği ortaya çıktı. Peki Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak?

SAMSUNSPOR – İSTANBULSPOR MAÇI NEDEN ERTELENDİ?

Samsunspor ile İstanbulspor, ligin 4. haftasında Samsun 19 Mayıs Stadı’nda karşı karşıya geldi. Maçın hakemi Burak Şeker, karşılaşmanın 12. dakikasında topun yerde zıplamadığını ve hareket etmediğini fark edince maçı durdurdu. Topu eline alan hakem Şeker, topun birkaç farklı noktadan sıçrayıp sıçramadığını kontrol etmeye çalıştı. Hakem ve oyuncular sahayı temizlemek için kısa süreliğine soyunma odasına gitti. Yağmurun etkisini azaltmaması üzerine yardımcılarıyla sahaya giren hakem Burak Şeker, her iki takımın kaptanları ve teknik yöneticilerini yanına çağırarak, birkaç denemeden sonra topun sıçramaması üzerine maçın ertelendiğini bildirdi. .

SAMSUNSPOR – İSTANBULSPOR MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK?

Oynanacak karşılaşmanın tarihi ise henüz belirlenmedi. Karşılaşmanın hakemi Burak Şeker, topun yerde sıçrayıp sekmediğini kontrol ettikten sonra erteleme kararı aldı. Maçın ne zaman oynanacağını TFF açıklayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu