Yaşam

Konyaaltı Belediyesi 2.Konyaaltı Caz Günleri Başlıyor

Konyaaltı Belediyesi Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan 2.Konyaaltı Caz Günleri, 16 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Etkinliğin açılışında Ayşegül & Nezih Yeşilnil Beşlisi konser verecek.

Konyaaltı Belediyesi tarafından HayatPark’ta düzenlenecek olan Konyaaltı Caz Günleri, cumartesi akşamı Ayşegül & Nezih Yeşilnil Beşlisi konseriyle başlıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen ve geleneksel hale getirmeyi hedefleyen etkinlikte caz müziğinin sevilen isimleri sanatseverlerle buluşacak.

DOĞADA MÜZİK KEYFİ

Şehrin ortasında olmasına rağmen gürültüden uzak doğal bir kaçış noktası olan HayatPark’ta düzenlenen etkinlikte sanatseverler kendilerini caz müziğin akışına bırakacaklar. Festivalde 23 Eylül Cumartesi günü Elif Çağlar Band, 30 Eylül Cumartesi günü ise Seran Bilgi sahne alacak. Festivalin kapanış konseri ise 7 Ekim Cumartesi günü Ece Göksu ve İmer Demirer tarafından seslendirilecek. Etkinlikler saat 20.30’da başlayacak.

ÜCRETSİZ ETKİNLİK

Geçtiğimiz yıl düzenledikleri Konyaaltı Caz Günleri’nin sanatseverlerden yoğun ilgi gördüğünü belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Etkinliğimiz HayatPark’ımıza ve Antalya’mıza çok yakıştı. Geçen yıl sandalyelerini alan vatandaşlarımız etkinliğimize geldi. Doğada caz müziğinin seslerine kendilerini bıraktılar.Bu yıl “Etkinliğimize yoğun bir katılım bekliyoruz. Ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz Konyaaltı Caz Günleri’ne tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu