Haber

Karabük’ten kısa

Karabük Valisi Fuat Gürel, İstanbul Eflanlılar Derneği (EF-DER) Başkanı Abdullah Adatepe ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Vali Gürel, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası afetzedelerin ihtiyaçlarının karşılanmasında verdikleri destekten dolayı dernek yönetimine teşekkür belgesi takdim etti.

Zelzele bölgesine kurulması planlanan Karabük Mahallesi Konteyner Konut Kompleksi hakkında EF-DER Lideri Adatepe ve yöneticilerine bilgi veren Gürel, EF-DER üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Gürel deprem bölgesine giden öğretmenlerle bir araya geldi

Vali Gürel, depremin ilk gününden itibaren ihtiyaca göre deprem bölgesine giderek, çalışmaların temeli olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 92 öğretmen ve işçi ile bir araya geldi.

Karabük Öğretmenevi’ndeki toplantıda konuşan Vali Gürel, 6 Şubat’tan bu yana deprem bölgesine 301 tır yardım ve 3 binin üzerinde işçinin gönderildiğini bildirdi.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve öğretmenleri tarafından hazırlanan yardım malzemeleri yetkililerle birlikte deprem bölgesine uğurlandı.

Safranbolu’da Değirmencik köyü köprüsü yapıldı

Safranbolu ilçesine bağlı 16 köyü ilgilendiren Değirmencik köyü köprüsünün inşaatı tamamlandı.

İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkür ederiz.” ifadesi kullanıldı.

İl Gençlik ve Milli boksörler SporMüdür Güven’i Ziyaret

15-26 Mart tarihlerinde Hindistan’da yapılacak Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’na hazırlanan milli sporcular Elif Güneri ve Eda Yenilmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’i ziyaret etti.

Teknik direktör Baykan Arslan’ın eşlik ettiği ziyarette İtimat, sporculara teşekkür ederek başarılar diledi.

kurtunajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu