Teknoloji

Final Fantasy 16 Grafik Modları Ayrıntılı

Bu yılki tez yapımları arasında yer alan PlayStation 5 için şu anda geliştirilmekte olan yeni Final Fantasy oyunu ile birlikte. 22 Haziran 2023 tarihinde buluşacağız. Yayıncı Square Enix, PAX East’e katılımı sırasında hem Final Fantasy 16 grafik modlarıOyun hakkında detaylı bilgiler verdi ve ayrıca otuz dakikalık oynanışın yeni görünümünü gösterdi.

Her biri büyülü kristaller ve baskınlarla gücü elinde tutan altı ulusa bölünmüş Valisthea krallığında gerçekleşir. Ancak Blight adı verilen hastalık tüm ülkeyi etkisi altına almaya başlayınca uluslar arasındaki gerilim yükselmeye başlar. İntikam, güç mücadeleleri ve kaçınılmaz bir trajedi bizi bekliyor.

Final Fantasy 16 Grafik Modları

PAX East’te düzenlenen panelde yeni bilgiler veren üretici Naoki Yoshida, iki farklı grafik modunun bizleri bekleyeceğini söyledi. kalite modu30 FPS akıcılığı ile 4K çözünürlükte oynamak mümkün olacakken, performans moduÖte yandan 1440p çözünürlükte akıcı 60 FPS deneyimi yaşayabileceğiz.

Paneldeki yaklaşık otuz dakikalık oynanış görüntüleri, silah satın alabileceğimiz satıcılardan, silahlarımızı yükseltebileceğimiz demircilerden, yeni Eikon savaşlarından ve daha fazlasından görülebilir. Bunlara ek olarak eğitim alanı olan Hall of Virtue, önceki bölümleri tekrar oynayarak yüksek puanlar alabileceğiniz Arcade Modu ve karakterinizin karakterine uygun bölümleri tekrar ziyaret edebileceğiniz Stage Replay’e erişebileceğiniz Arete Stone seviyesi de ekranımızda.

Diyarda çölleri, ormanları, dağları, zirveleri ve şehirleri de görebileceğimiz oynanış görüntülerine aşağıdan (30:20 ile 1:00:15 saatleri arasında) göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu