Elazığ Emniyet Müdürlüğü Öğrencilerle Fidan Dikme Etkinliği Gerçekleştirdi
![](https://cungushaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/elazig-emniyet-mudurlugu-ogrencilerle-fidan-dikme-etkinligi-gerceklestirdi-YAdK66rP.webp)
Elazığ Emniyet Müdürlüğü Toplum Güçlendirilmiş Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerle fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi.
Elazığ Emniyet Müdürlüğü Toplum Güçlendirilmiş Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 1 Kasım 2023 tarihinde hayata geçirilen “Hayata İyilik Kat” isimli Çocuk ve Gençlere Sosyal Koruma ve Güçlendirme Programı (ÇOGEP) Projesi çerçevesinde sevgi aşılamak amacıyla 1 Kasım 2023 tarihinde hayata geçiriliyor. öğrenciye çevrenin ve doğanın korunması, suç ve hatalardan korunma tekniklerinin öğretilmesi, öğrencilere suç ve hatalardan korunma tekniklerinin öğretilmesi, 5 okuldan 100 öğrenci ile 100 fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. Akçakiraz bölgesinde tehlikelerden uzak bir ortamda eğitim almaları, halka yakın polis anlayışının benimsenmesi ve geleceğin polis-halk bağlantılarında daha güçlü bir bağ oluşturulması amacıyla projelendirildi. Fidan dikim etkinliğinin ardından öğrencilere köfte, ekmek ve ayran ikram eden gruplar, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. – ELAZIĞ