Haber

Çeşme’de kaybolan gençten 16 gündür haber yok

İZMİR’in Karşıyaka ilçesinden arkadaşlarıyla buluşmak için gittiği Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesi’nde kaybolan Veli Eren Atay’dan (19) 16 gündür haber alınamıyor. Polisin Veli Eren’i arama çalışmaları sürerken oğlunun hayatından endişe ettiğini söyleyen Mehmet Atay, “Ailece perişan haldeyiz. Oğlumun bir an önce bulunup bize geri dönmesini istiyoruz” dedi.

Marangoz Mehmet Atay ve Ebru Atay’ın (45) internetten kıyafet satan iki oğlundan en büyüğü olan ve bir diş kliniğinde çalışan Veli Eren Atay, 15 Temmuz günü öğle saatlerinde Karşıyaka’daki evinden ayrılarak görüşme için Çeşme’ye gitti. bir grup arkadaşla. Atay, aynı günün akşamı arkadaşlarıyla Alaçatı’da bir eğlence kulübüne gitti. Görgü tanıkları ve kamera kayıtlarına göre Atay’ın 2’si birlikte eğlenmeye gelen 4 arkadaşı saat 02.30 sıralarında mekandan ayrıldı. Veli Eren Atay, saat 04.00 sıralarında yerden çıktı. Atay, en son 16 Temmuz günü saat 19.00 sıralarında bir minibüs şoförü tarafından Alaçatı ilçe merkezine bir kişiyle birlikte yürürken görüldü. Annesiyle son telefon görüşmesini 16 Temmuz saat 01.30’da yapan Veli Eren Atay’ın kendisi için üzülmemeleri gerektiğini söylediği ve Çeşme’de çok eğlendiklerini söylediği öğrenildi. Ancak Atay’dan bir daha haber alınamadı. Oğullarının hayatından endişe duyan Mehmet ve Ebru Atay çifti, karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Polisin arama başlattığı Veli Eren Atay’dan 16 gün geçmesine rağmen haber alınamadı.

Mehmet Atay, oğlunun hayatından endişe duyduklarını belirterek, “Güvenlik seferber oldu. Çok çalışıyorlar. Ama kaç gün oldu hala bir haber yok. Aile perişan. Oğlumun eski sağlığına kavuşmasını istiyoruz. bulun ve en kısa sürede bize geri dönün.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu