Haber

Afra Saracoğlu, Mert Ramazan Demir Hakkında Gelen Asılsız ‘Gay’ Sorusu Karşısında Ne Yapacağını Şaşırttı!

Elle Style Awards gecesine katılan Afra Saraçoğlu, muhabirlerin Mert Ramazan Demir ile ilgili soru yağmuruna tuttu. Afra Saraçoğlu, muhabirlerin Mert Ramazan Demir’e yönelik gereksiz ve gereksiz sorusu karşısında ne yapacağını bilemedi. ayrıntılar ?

Reyting rekorları kıran The Kingfisher dizisindeki inanılmaz oyunculuklarıyla adından söz ettiren Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu gündemden bir an olsun düşmüyor.

Hayranların baskısından mı yoksa havada gerçekten aşk kokusu mu var bilinmez ama ikili hakkında sonu gelmeyen bir aşk tartışması da var!

Dizisinin final çılgınlığının ardından Elle Style Awards’da boy gösteren Afra Saraçoğlu,

“Yılın TV Yıldızı” ödülünün sahibi! Bu sene gerçekten parladı, Afra Saraçoğlu’nu tebrik ediyoruz!

Ama ne yazık ki Elle Style Awards’a tüm netliği ve zarafetiyle katılan ve ödül alan Afra Saraçoğlu, sosyal medyanın gündeminde ana gündem olması gerekenlerle değil, uygunsuz Mert Razzaman Demir’le. muhabirlerin sorduğu soru…

Muhabirlerin önce Afra Saraçoğlu’na aşk dedikoduları için söz vermesi için baskı yaptığı, ardından Mert Ramazan Demir’in gereksiz sorusuyla ne yapacağını bilemez halde bıraktığı o anları izlemelisiniz:

Şimdi işin aslına gelecek olursak, bu soruda elbette yadırganacak bir şey yok! Ancak bir ödül gecesinde muhabir ayağa kalkıp “Mert Ramazan Demir eşcinsel diyorlar ama…” gibi bir soruyu kişiye değil rol arkadaşına ayakta sorarsa, güya başka bir şey olarak adlandırılmak…?

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

keles-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu